PL   EN
info@a-lan.pl 724 99 99 00 LinkedIn

Artykuły Najnowszy KATALOG w wersji elektronicznej

Najnowszy KATALOG w wersji elektronicznej

Nasze wieloletnie doświadczenie branżowe zaowocowało wprowadzeniem do oferty handlowej wielu innowacyjnych technologii.


Najnowszy KATALOG w wersji elektronicznej

W oparciu o szeroki zakres produktów możemy zaoferować niezawodne komponenty sieci strukturalnych potrzebne dla funkcjonowania praktycznie każdej dziedziny gospodarki. Specjalizujemy się w zapewnianiu rozwiązań dla przemysłu, serwerowni, centrów danych, biur, szkolnictwa czy chociażby służby zdrowia, gdzie szczególny nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo i wydajność. W ofercie mamy również dedykowane rozwiązania dla przemysłu ciężkiego np. kolejowego, okrętowego.

Pobierz katalog 2023

Ekologia jest dla nas ważna

W branży, w której działamy dbanie o dobrą kondycję przyrody nie jest łatwe. Robimy co możemy, dlatego od kilku lat A-LAN działa zgodnie ze standardami ISO 14001, trzymając się wysokich norm zarządzania środowiskowego w organizacji firmy. Wszystkie nasze produkty są zgodne z dyrektywą ROHS, tym samym staramy się aby w naszej elektronice eliminować lub minimalizować ryzyko wprowadzania do obiegu substancji niebezpiecznych.

Ponosimy koszty odpowiedniej zbiórki odpadów, opakowań oraz odpowiedniej utylizacji produktów. Większość, bo aż 70% samochodów w firmie to auta hybrydowe, spalinowo-elektryczne a na dachu firmy prąd generują panele fotowoltaiczne.
Zdając sobie sprawę ile drzew zużywa się do produkcji wysokiej jakości papieru, który wykorzystywany jest miedzy innymi do wytworzenia tego typu katalogów w tym roku postawiliśmy na oszczędności. Tworząc cieńszy katalog chcemy uchronić przed przetworzeniem na papier kawałka lasu. Wyprodukowanie 1 tony papieru wymaga ścięcia wielu drzew, zużycia dużych ilości wody i energii, przy czym jedno drzewo produkuje w ciągu roku tlen wystarczający dla 10 osób.

Nie mogliśmy zrezygnować z wysokiej jakości wydruku, natomiast pozwoliliśmy sobie na ograniczenie wielu, zabierających miejsce, nie zawsze koniecznych w wersji papierowej katalogu informacji. Oczywiście wszystko nadal jest dostępne w naszych serwisach internetowych, gdzie z pomocą kodów QR umieszczonych przy produktach, będziecie mogli, łatwym sposobem, za pomocą aplikacji przemieszczać się pomiędzy naszymi serwisami. Oprócz większej ilości informacji, które jesteśmy w stanie tam zamieścić, można będzie również dodatkowo korzystać z aktualizowanych na bieżąco opisów produktowych, dostępu do deklaracji zgodności, certyfikatów czy też konfiguratorów produktowych.

W tym roku wprowadziliśmy do oferty sporo nowości. A-LAN od wielu lat działa w branży okablowania strukturalnego, a tutaj zmiany nie występują wyjątkowo często. Można nieskromnie powiedzieć, że na dzień dzisiejszy nasza oferta nie ma sobie równej na polskim rynku branżowym. Już od wielu lat zajmujemy się produkcją i dystrybucją certyfikowanych systemów okablowania strukturalnego, wszelkiego typu komponentów aktywnych i pasywnych do budowy sieci teleinformatycznych, zarówno w technologii miedzianej jak i światłowodowej, szaf teleinformatycznych i energetycznych, profesjonalnych systemów monitoringu wizyjnego CCTV. Pod marką AVIZIO Power rozwijamy ofertę własnych urządzeń zasilania gwarantowanego.