PL   EN
info@a-lan.pl 724 99 99 00 LinkedInKonfigurator sieci LAN i szaf teletechnicznych 19” A-LANTEC, WireArte i Q-lantec może teraz być dotępny na Twojej stronie

Otwarty konfigurator szaf RACK 19” udostępniamy do Waszej dyspozycji. Oprócz wyposażenia szaf do listy produktów możesz dodać inne elementy sieci tj. kable miedziane lub światłowodowe, gniazda, puszki, patch cordy, kamery itp. przez co staje się on łatwym planerem sieci CCTV lub LAN.

Kompatybilność i zgodność modułów gniazd RJ45 A-LAN z osprzętem instalacyjnym Legrand, Berker/Hager, Ospel, Kontakt Simon.

Jaka płyta czołowa abo adapter pasuje do modułu, gniazda RJ45?

Dystrybutor RUIJIE REYEE w Polsce wraz ze wsparcie technicznym i projektowym

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki RUIJIE REYEE w Polsce.

Kabel 5E UTP w powłoce B2ca - FireHardy

Zależy Ci na niezawodnym, bezpiecznym i wydajnym rozwiązaniu teleinformatycznym, FireHardy by ALANTEC jest idealnym wyborem dla Ciebie!

Najnowszy KATALOG w wersji elektronicznej

Nasze wieloletnie doświadczenie branżowe zaowocowało wprowadzeniem do oferty handlowej wielu innowacyjnych technologii.

III Ogólnopolskie forum projektantów systemów niskoprądowych poświęcone budowie pełnej Infrastruktury IT

Cóż to było za wydarzenie! Chcielibyśmy podzielić się z Wami ekscytującymi wiadomościami dotyczącymi niedawno zakończonej konferencji, która odbyła się w dniach 17-19 maja w malowniczych Kielcach.

A-LAN Technologie złotym partnerem DCN na terenie Polski

Jest to najwyższy tytuł, jaki swoim Partnerom nadaje DCN uznając i doceniając ich wiedzę, doświadczenie oraz poziom i jakość usług świadczonych klientom

Wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać doskonałą wydajność sieci Wi-Fi

Ekahau dostarcza wiodące na rynku narzędzia do analizy stanu sieci Wi-Fi, optymalizacji ich działania, rozwiązywania problemów w nich występujących a także do projektowania sieci bezprzewodowych i symulacji ich działania.

Bezprzewodowa sieć LAN - wszystko z jednego źródła

Punkty dostępowe LANCOM umożliwiają dostęp do sieci bezprzewodowej w każdym możliwym środowisku - w pomieszczeniach, na zewnątrz lub w trudnych warunkach przemysłowych

Kable BACTERIA STOP czyli przewody połączeniowe (patch cord) z powłoką ANTYBAKTERYJNĄ

Przestawiamy ciekawy produkt z naszej branży pasywnego okablowania strukturalnego.

Konfigurator szafy 19" RACK a nawet sieci strukturalnej A-LAN

Jaką i ile szaf teleinformatycznych zastosować? Jaka wielkość będzie właściwa? Jakie elementy zmieszczę do planowanej szafy? Jaki będzie koszt wykonania planowanej sieci komputerowej lub monitoringu?

Dostarczamy rozwiązania termowizyjne CCTV odpowiednie do pomiarów temperatury ciała

Firma A-LAN Technologie oferuje systemy do przesiewowego pomiaru temperatury ciała z wykorzystaniem bi-spektralnej kamery będącej połączeniem termowizji oraz światła widzialnego. Taki system pozwala na identyfikacje twarzy, wraz z pomiarem temperatury człowieka. Dzięki zaawansowanym algorytmom, nie sposób system oszukać, a przy okazji jest chroniony przed fałszywymi alarmami.

Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera w Toruniu jest już na ukończeniu.

A-LAN dostarczył na tę inwestycję szereg rozwiązań, od systemów okablowania strukturalnego KERPEN DATACOM poprzez monitoring wizyjny. To największa obecnie inwestycja w województwie kujawsko-pomorskim. Po rozbudowie szpital wzbogaci się o szereg nowoczesnych rozwiązań. Wszystkie systemy techniczne budynku będą sterowane z poziomu rozbudowanego systemu inteligentnego zarządzania BMS.

Okablowanie światłowodowe i miedziane mieszkaniowe z 10 letnią gwarancją

Q-LANTEC to wyjątkowe rozwiązanie, mające na celu uporządkowanie powszechnie stosowanych praktyk rynkowych minimalizujących koszty inwestycji w oparciu o produkty zakupione po najniższej cenie, od różnych dostawców z wątpliwą odpowiedzialności gwarancyjną

Produkty KERPEN DATACOM kupuj w dystrybucji A-LAN

Zakup z nieautoryzowanych źródeł eliminuje możliwość uzyskania gwarancji systemowej. Większość projektów, które pojawiają się na rynku polskim na systemie okablowania marki KERPEN DATACOM projektowane jest przez naszych inżynierów, a co za tym idzie mamy o nich pełną wiedzę techniczną. Polityka bezpieczeństwa KERPEN DATACOM polega na udzielaniu na zaprojektowany system 25 letniej gwarancji systemowej producenta.

Zarzadzanie warstwą fizyczną i monitoring parametrów środowiskowych w szafach teleinformatycznych - rozwiązania AIM - ALANTEC RFID

Systemy zautomatyzowanego zarządzania infrastrukturą AIM (Automated Infrastructure Management) to rozwiązanie udostępniające funkcje ilustrowania, zarządzania, analizy i planowania okablowania szafach dystrybucyjnych, serwerowniach a także w całych obiektach, nawet tak dużych jak DATA CENTER.

Innowacyjne rozwiązanie systemu wymiennych wkładek ALANTEC KOMOS Line

Wprowadziliśmy do oferty wyjątkowe rozwiązanie, system okablowania strukturalnego umożliwiający bezinwazyjną zmianę wkładki aplikacyjnej po stronie gniazda i panela.

Wypożyczalnia mierników sieci

Wypożyczamy mierniki pomiarowe sieci okablowania strukturalnego renomowanych firm Fluke Networks oraz JDSU. Stosujemy zniżki dla Certyfikowanych Instalatorów Systemu Okablowania Strukturalnego ALANTEC.

Rozwiązania infrastruktury teleinformatycznej w budynkach mieszkalnych i wielorodzinnych FTTx

Weszła w życie nowelizacja rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej dotyczącego warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowania, wprowadzając między innymi obowiązek montażu światłowodowej instalacji telekomunikacyjnej.

Lokalowe Obudowy Multimedialne

Obudowy multimedialne przeznaczone są do rozmieszczania lokalowych urządzeń teletechnicznych. Chronią urządzenia przez zewnętrznymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz wandalami. Dzięki usytuowaniu specjalnych płyt montażowych i przepustów kablowych skrzynki pozwalają na bezproblemowy i szybki montaż okablowania miedzianego i światłowodowego.